XXVII Niedziela Zwykła, 4 października 2020

 Bóg zapłać za modlitwę oraz wszelkie składane ofiary na utrzymanie naszej świątyni. 

 Dzisiaj przypada pierwsza niedziela m-ca. Po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. O godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe. O godz. 16.00 Msza św. intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

 Październik to miesiąc modlitwy różańcowej, o której św. Jan Paweł II mówił, że to modlitwa, którą bardzo ukochał. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach różańcowych. Nabożeństwa w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 15.30.

 Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, jutro, 5 października.

 Adoracja z Maryją we wtorek o godz. 18.45. Serdecznie zapraszamy!

 Wspomnienie NMP Różańcowej w środę. W tym dniu o. Rektor obchodzi swoje imieniny. Msza św. w jego intencji o godz. 17.30.

 Dziś rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji mszalnych na pierwsze półrocze 2021 roku. Przyjmujemy również intencje Mszy św. gregoriańskich.

 Kartki na wypominki listopadowe jak i roczne są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zabierając je, prosimy o czytelne wypełnienie, a następnie złożenie w zakrystii lub na tacę.

 Msza Święta z okazji Dnia Dziecka Utraconego w piątek, 16 października, o godzinie 17.30. "Rodzice po stracie dziecka proszą o modlitwę, a Dzień Dziecka Utraconego jest między innymi po to, aby o tym przypomnieć naszym rodzinom, przyjaciołom, znajomym". Zapraszamy.

 Dzisiaj w najnowszym „Gościu Niedzielnym” dodatek edukacyjny: „Do sanatorium po zdrowie”. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 Kwesta na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia w przyszłą niedzielę.

A + M + P + I