NIEDZIELA, 22 listopada 2020

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 Dziś o godz. 15.10 różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach listopadowych.

 W dzisiejszą uroczystość Chrystusa Króla można zyskać odpust zupełny za odmówienie przed Najświętszym Sakramentem „Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi”. Dlatego zapraszamy na nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla po Mszy św. o godz. 12:30.

 Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego. Przyszłą niedzielą rozpoczniemy Adwent, czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

 We wtorek zapraszamy na Adorację z Maryją. Z orędzia Królowej Pokoju: Drogie dzieci! Słucham waszych wołań i modlitw i oręduję za wami przed moim Synem Jezusem, który jest Drogą, Prawdą i Życiem. Wasze życie jest przemijające i nie ma sensu bez Boga. Dlatego jestem z wami, aby was prowadzić ku świętości, aby każdy z was odkrył radość życia. Początek adoracji o godz. 18.45

 W środę po Mszy świętej wieczornej rozpocznie się całodobowe modlitewne różańcowe Jerycho.

 W piątek 27 listopada będziemy przeżywać Patrocinium - dzień opieki św. Józefa Kalasancjusza. W sobotę z kolei będziemy świętować 25-lecie szkoły pijarskiej w Łowiczu. Delegacje uczniów i nauczycieli rozpoczną ten dzień od Mszy św. o godz. 09:00 pod przewodnictwem JE Księdza Biskupa Wojciecha Osiala oraz przy udziale o. Mateusza Pindelskiego - Prowincjała Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów. Transmisja internetowa Mszy św. będzie dostępna na stronie naszego kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 W niedzielę 29 listopada o godz. 16:00 odbędzie się comiesięczna Msza św. w intencji grupy modlitewnej ojca Pio. Po Mszy Św. (około 17:00) odbędzie się w kościele spotkanie organizacyjne dla tych, którzy chcieliby dołączyć do tej grupy. Serdecznie zapraszamy.

 Przypominamy o obowiązkowym zasłanianiu ust i nosa oraz o zachowaniu odpowiedniego dystansu. Prosimy, by zajmować oznakowane miejsca.

 Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: Niedzielę oraz Gościa Niedzielnego.

A + M + P + I