XVI Niedziela Zwykła

19 lipca 2020 

 Dziękujemy za wszelkie złożone ofiary, a zwłaszcza za ofiary z ubiegłej niedzieli, przeznaczone na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać!

 Z okazji wspomnienia NMP z Góry Karmel, dziś w naszej świątyni przeżywamy uroczystość odpustową. Suma odpustowa o godz. 12.30, po której nastąpi procesja przed kościołem. Po każdej Mszy św. będzie możliwość przyjęcia szkaplerza.

 Dziś o godz. 14.45 wypominki roczne i o godz. 16.00 Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach Bożemu Miłosierdziu.

 W sobotę po Mszy św. wieczornej w kaplicy szkolnej rozpocznie się całodobowe modlitewne różańcowe Jerycho.

 Za tydzień, w niedzielę w modlitwie ku czci św. Krzysztofa będziemy polecać wszystkich kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy św. będziemy błogosławić samochody i inne pojazdy. Kapłan będzie błogosławił przejeżdżające pojazdy przy szkolnej bramie na ul. Pijarskiej.

 Przypominamy o obowiązku osłaniania ust i nosa podczas liturgii.

 Komunia na rękę, rozdawana jest przy głównym ołtarzu przez kapłana po waszej lewej stronie. Osoby przyjmujące Komunię w ten sposób prosimy o sprawne podchodzenie w pierwszej kolejności.

 Zachęcamy do wakacyjnej lektury czasopism katolickich. Prasa do nabycia w zakrystii.

 Pozdrawiamy korzystających z wakacji i urlopów, życząc pięknego i bezpiecznego wypoczynku. A nam wszystkim niech towarzyszy Boże błogosławieństwo.

A + M + P + I